czwartek, 29 marca 2012

PANI SĘDZIO MARIO TRZCIŃSKA (3)


Prof. Mira Chreech Modelska

WIELKA MOJA MENTORKO, NAUCZYCIELKO, PRZYJACIÓŁKO,
WIELCESZANOWNA !


PRZEZ PONAD 35 LAT DOKUMENTOWAŁAŚ ZAGŁADĘ SPALANYCH PO ROZSTRZELANIU, WIESZANIU, GAZOWANIU, "POLAKÓW-WARSZAWIAKÓW" , PRZEZ OPĘTANY KONCEPCJĄ WYBRAŃSTWA APARAT WYKONAWCZY, HITLEROWSKCH NIEMIEC. DLATEGO TEŻ, DLA WIELU TWOJA WŁASNA KREMACJA PRZYBIERA WYMIAR DIABOLICZNEGO SYMBOLU, CZYŻBY WCIĄŻ JESZCZE DZIAŁAŁO KOMANDO OD SPALANIA ?

MY CHRZEŚCIJANIE ZWYKLIŚMY GRZEBAĆ NASZE ZIEMSKIE SZCZĄTKI, KREMACJA ZAŚ, DOPUSZCZANA JEST WARUNKOWO, PO WCZEŚNIEJSZYM WYSTAWIENIU ZWŁOK, W OTWARTEJ TRUMNIE.

DLATEGO TEŻ, PRZEPRASZAMY CIĘ MARIO, ZA TYCH, KTÓRZY ALBO NIE ZNAJĄ NASZYCH TRADYCJI, ALBO KIERUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE RACHUNKIEM EKONOMICZNYM.

NIE RAZ BYWAŁO W NASZEJ HISTRII, ŻE NASI DECYDENCI Z ZEWNĄTRZ NIE ZNAJĄC I NIE ROZUMIEJĄC NASZEJ KULTURY, W SZCZEGÓLNOŚCI SZYBKO SPOPIELALI TYCH, KTÓRYCH POSTRZEGALI JAKO WIELKIE WYZWANIE DLA SIEBIE.

SPOPIELENIE TWOICH, CZY NIE TWOICH, ZIEMSKICH SZCZĄTKÓW, NIGDY NIE BĘDZIE MIEĆ PRZEŁOŻENIA NA SPOPIELENIE TWOJEGO NIEŚMIERTELNEGO DZIEŁA BADAWCZEGO. ZAPEWNIAM CIĘ MARIO, IŻ FAKT TEN TYM MOCNIEJSZĄ WYWOŁUJE W NAS POTRZEBĘ UTRWALANIA PAMIĘCI O TOBIE I TWOIM DZIELE.

WYBACZ NAM MARIO, ŻE W TYM WIELKIM MIEŚCIE STOŁECZNYM, PEŁNYM WIEŻOWCÓW MIĘDZYNARODOWYCH KORPORACJI, TY JAK SIEROTA, SPOPIELONA, MUSISZ WRÓCIĆ DO GROBU, TWOICH, ALBO I NIE TWOICH PRZODKÓW NA SKROMNYM BRUDNOWSKIM CMENTARZU, A NIE SPOCZNIESZ TAM, GDZIE WEDLE ZASŁUG JEST TWOJE MIEJSCE;
- NA POWĄSKACH WOJSKOWYCH, W ALEII ZASŁUŻONYCH.

PRZEPRASZAMY CIĘ MARIO, ŻE NIE POTRAFILIŚMY PRZEZWYCĘŻYĆ, ANI LUCYFERYCZNEGO MYŚLENIA ZARZĄDZAJĄCYCH MIASTEM, ANI TEŻ ICH DIABOLICZNEGO DZIAŁANIA.

PAMIĘTASZ MARIO JAK MNIE UCZYŁAŚ, ŻE WARSZAWA TO MIASTO "NIEZŁOMNE" I SIĘ KIEDYŚ OBRONI OD OBCYCH I ODRODZI SIĘ JAK WIOSENNY KWIAT, A WTEDY SPOCZNIESZ, W CIENIU POMNIKA 200 000 TYSIĘCY ODKRYTYCH PRZEZ CIEBIE OFIAR Z KL-WARSCHAU, JAK DZIŚ SPOCZYWA GENERAŁ ANDERS, WŚRÓD SWOICH CHŁOPCÓW NA MONTE CASINO I BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWA JAK ON !

TERAZ, W KRAINIE STWÓRCY ODBIERASZ NALEŻNY CI KOMFORT, DLATEGO WYBACZ NAM, BO MY, LUDZIE TU NA ZIEMI POPEŁNIAMY BŁĘDY ZA, KTÓRE CIĘ PRZEPEASZAMY I BĄDŻ NASZĄ PRZEWODNICZKĄ Z NIEBIOS !


CZEŚĆ TWOJEJ PAMIĘCI, AMEN!* * *

ZBUDŹ CHRYSTE DUCHA POLSKIEGO NARODU

zbudź Chryste Ducha Polskiego Narodu
bez Twojej woli nasz Naród nie wstanie
Twój Duch jak wicher niech przez serca leci
bo tylko z Tobą Polski zmartwychwstanie !

bo gdy nam serce wyszarpali z piersi
i Duch Narodu w trumnach zatrzaśnięty
Ty tylko Panie możesz podnieść kamień
co nas wyzwoli z tych więzów przeklętych

gdy znieważone Ciała Naszych Braci
leżą złożone w dole poniżenia
trzeba nam męstwa oraz siły Ducha
by Smoleńsk szumiał chorągwią sumienia

dusza anielska już w narodzie kona
rubaszny czerep toczy się przez dzieje
na naszych grobach połamane krzyże
bawią się Polską zdrajcy i złodzieje

więc ja do Ciebie dzisiaj Chryste wołam
w imię tych krzyży zbudź Polskiego Ducha
bo nas jedynie w tej strasznej chorobie
w godzinie trwogi Twe serce wysłucha

i Tobą silni męstwem i honorem
naszą Ojczyznę dźwigniemy pod niebo
bo dla nas wiara męstwo oraz honor
jest najważniejszą dla Polski potrzebą !

Źródło:
http://kaz47.nowyekran.pl/post/57234,zbudz-chryste-ducha-polskiego-narodu* * *
Uwagi (Wojciecha Kozlowskiego) do uroczystości pogrzebowych.

Skład współczesnego "Leichenverbrennungskommando”:
1.Władysław Terlecki
2.Jan Rudziński
3.Katarzyna Szkutalska

Władysław Terlecki jako „kapo” tego „kommando” od spalania, ponosi głównie odpowiedzialność za przeniesienie miejsca celebracji mszy pogrzebowej w inne miejsce niż Kościół św. Stanisława na Bema - z którym sędzia była związana i gdzie każdego 9 dnia miesiąca, organizowała procesje pod pomnik Męczenników KL Warschau na skwer Alojzego Pawełka.

Znamienne, że od tego miejsca i kościoła (a więc od komór gazowych), odwiodły uroczystości pogrzebowe w inne miejsce, osoby, które wymienia śp. Sędzia w ostatnich swoich Rozmowach Niedokończonych w Radio Maryja (w jedenastej minucie) jako osoby wrogie sprawie KL Warschau.

Z przykrością w uroczystościach pogrzebowych uczestniczyły również hieny cmentarne, takie jak Sławomir Zakrzewski i pan Kurzeja, które w tym samym czasie na You Tube, zniesławiają śp. Marię Trzcińską.

Po przemówieniu wygłoszonym w zastępstwie prof. Miry Creech-Modelskiej, przez inż. Mariana Łyczkowskiego, ks. prałat Maj powiedział, że prawo polskie zezwala na kremację zwłok w przypadku dużej deformacji ciała, a takie było w przypadku śp. Sędzi Marii Trzcińskiej.

Z przykrością, wielebny prałat nie dodał, że w przypadku np. profesora Geremka, ciało było również uległe deformacji, co nie miało wpływu w pochowaniu w trumnie. Ba, taka deformacja ciała prof. Geremka, nie przeszkadzała pochować go nawet w alei zasłużonych na Powązkach. Ksiądz Maj, zdaje się nie wiedział o zdeformowanych ciałach chowanych w trumnach w przypadku zbrodni Smoleńskiej.

Tak jak zabrakło pieniędzy na trumnę dla Sędzi Niezłomnej, tak też zdaje się, nie wystarczyło pieniędzy na informację w gazetach, a ponieważ Michnik w GA GE też nie poinformował o pogrzebie, więc warszawiacy na pogrzeb nie przyszli. Nie przyszli na pogrzeb osoby, która odsłoniła prawdę o zabijanej stolicy Polski.

Foto reportaż cz. I
Foto reportaż cz. II
Foto reportaż cz. III
Foto reportaż cz. IV


Wideo reportaż z kościoła:


część 1
część 2
część 3
część 4
część 5


Wideo reportaż z cmentarza:

część 1
część 2
część 3
część 4
część 5

2 komentarze:

 1. Zdjęcie pierwsze z cz IV fotoreportażu szokujace!
  Jak można było położyć torbę ,pewnie z kamery na grobie przy jeszcze nie pochowanych szczatkach śp. Sędzi!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pare obserwacji.
  1) Co z archiwum Marii Trzcinskiej o ktorym wspomnial profesor Bojarski?

  2) Jezeli emerytowany proboszcz parafii Sw. Stanislawa, ksiadz Janusz Godzisz byl na mszy, ale msza byla w innym kosciele, to prawdopodobnie na uzycie kosciola Sw. Stanislawa nie pozwolil nowy proboszcz, ksiadz Arkadiusz Wojtowicz.

  OdpowiedzUsuń